Hallo,
Het gaat goed met de cd! We hebben al een aantal erg goeie recensies. Overal 4 sterren (AD, Revolver en de Nieuwe Revue). Dus dat is fijn.
En heel veel bladen besteden aandacht aan de voorstelling en de cd.
De verkoop gaat ook goed. Het ziet er naar uit dat we wel uit de kosten gaan komen. Dat is natuurlijk een fijn idee.
Iedereen die heeft gemaild, heel erg bedankt! Ik lees alle reacties. En ik ben er heel blij mee. Geef ze ook door aan de mannen van de voorstelling en van de cd. Ik red het alleen niet altijd om te reageren.
Maar het is echt fijn om te weten dat de cd gedraaid wordt en dat mensen weer hun eigen cd-kast induiken na de voorstelling.
Heel erg leuk.
De voorstelling is elke avond een feest. Elke keer weer heel erg leuk om te doen. En gelukkig zitten de zalen goed vol. We moeten er nog een stuk of 7 en daarna een korte kerst-break (Leo moet de TOP2000 doen natuurlijk). En dan in januari de rest van de tournee.
Voor wie het leuk vindt:
Vanavond ben ik heel kort te zien in een tv-programma. Ik geef even les aan een meisje dat zangeres wil worden (om 19.50 op ned 2 Bureau Ambitie.)
Morgenavond ben ik, als het goed is, te zien bij NOVA. Daar praat ik over belangrijke zaken!
Verder ben ik (samen met Leo en Wouter) op 2 januari (ca. 21.20 uur, Ned. 2 ) te zien bij 10 voor taal!
Kapitein Rob is in premiere. Dat is een speelfilm waar je met je kinderen of neefjes en nichtjes heen kunt. Een soort van Nederlandse James Bond voor kinderen. Spannend en toch ook nog grappig. Met Arjan Ederveen, Thijs Römer en Katja Schuurman. En ik speel daarin de moeder van de kinderen die in het avontuur terechtkomen.
Dat was het weer.
Fijne Sinterklaas-tijd. Tot snel!
Liefs Ricky